חבילת הקורסים למפתח המתחיל

על החבילה

לקבל גם ידע וגם פרקטיקה

הרכבנו את החבילה למפתח המתחיל כך שתכלול נושאים מגוונים שיתנו לך גם את הידע של מהו קוד, כיצד כותבים אותו ומה האפשרויות שיש לך וכן שימוש בקוד באפליקציות שימושיות תוך שימוש בג'אווה סקריפט, PHP ועוד.

לכתוב קוד ולקבל נסיון בג'אווה סקריפט

החבילה כוללת קורסים מעשיים ביותר בשפת ג'אווה סקריפט שילמדו אותך לעשות שימוש ביכולות החדשות של HTML5 GeoLcation וגם כיצד לעבוד עם ה API של גוגל מפות. כחלק מסיום הקורסים תפתח GPS אישי מבוסס מיקום ותשלב את המפות של גוגל וגם אפליקצית מזג אוויר מבוססת מיקום ו API צד ג' לקבלת פרטי מזג אוויר.

עבודה עם JSON ו AJAX

החבילה כוללת קורס מקיף בנושא ajax שאיתו תלמד לבצע פעולות שונות על המסך שלך ולהציג מידע באופן דינאמי ללא צורך בריענון מסך למשתמש. הקורס המקיף יכלול נושאים מגוונים כולל שילוב של מסדני נתונים mysql וכמובן PHP. הקורס ילמד אותך את שיטות העבודה גם בג'אווה סקריפט וגם ב jQuery.

להשתפשף ולפתח ב PHP

חבילת הקורסים כוללת קורס PHP למתחילים עם פרויקט סיום שכולל מסד נתונים וכן קורסים נוספים שילמדו אותך כיצד לשלוח דואר אלקטרוני מתוכנת בקוד בשילוב עם יכולות ה AJAX של jQuery.

ללמוד לעבוד עם GULP ו Github

החבילה כוללת קורסים למתחילים בנושאים gulp ו github כאשר gulp תיתן לך את האפשרויות לבצע אוטומציות כתובות בקוד ובכך לזרז את תהליך העבודה שלך ולשפר את הביצועים של הקוד שלך ו github ייתן לך את האפשרות לנהל גירסאות לקוד שלך באופן נוח ומהיר ושמירה בשרת מרוחק לשיתוף או גיבוי.