חבילת הקורסים לפיתוח תבניות וורדפרס

על החבילה

מעל 36 שעות של למידה בוידאו אונליין

חבילת הקורסים לפיתוח תבניות וורדפרס כוללת 8 קורסים מקיפים בנושאי פיתוח לוורדפרס כולל פיתוח תבניות, עבודה עם ACF, פיתוח עמוד אפשרויות והתאמה אישית ועוד.

מותאם למתחילים בעולם הפיתוח לוורדפרס

החבילה כוללת קורסי בסיס למתחילים בנושאי PHP, SASS, Github וביצוע אוטומציות עם gulp שיתנו לך את כל הכלים לפתח תבניות עם יכולות פרמיום ללקוחות שלך כאשר כל הלמידה מתחילה ממש מההתחלה ומתאימה למתחילים בכל תחום.

קורס פיתוח תבניות וורדפרס משורת הקוד הראשונה

קורס מקיף באורך של 11 שעות וידאו מותאם למתחילים בתחום ומתחיל מיצירת הספרייה של התבנית, יצירת הקבצים וכן כולל את כל שורות הקוד עם הסבר מפורט.

תוכניות הלימודים בקורסים על פי הקודקס הרשמי של וורדפרס

הקודקס "מדריך ההפעלה" של מפתחי התבניות והתוספים ובו רשום כל המידע צורכי פיתוח. כל תוכניות הלימודים שלנו לנושאי וורדפרס כתובות על פי התוכן והמידע הרשמי של הקודקס כך שהתבניות שלך יהיו מותאמות למערכת ב-100%.

קורס PHP למתחילים ללא נסיון

בחבילה תמצא את קורס PHP למתחילים שייתן לך ידע רב בשפת צד השרת כולל עבודה עם משתנים, התניות, לולאות וכן עבודה מאובטחת ושילוב מסדי נתונים מסוג mysql. בסוף הקורס פרויקט סיום שכולל תקשורת מול מסד נתונים לרשיום מידע חדש, קריאה, עריכה ומחיקה שלו.

עבודה עם ACFPRO להוספת שדות מיוחדים

ACFPRO הוא תוסף למפתחים שנותן לך אפשרות להוסיף שדות מיוחדים לתבנית שלך כולל תמונות, וידאו, שדות תוכן, טפסים, עמודי אפשרויות ועוד. הקורס ACF PRO למפתחי תבניות מותאם למתחילים עם ACF וכולל מעל 4 שעות של וידאו ויקיף את כל האפשרויות הבסיסיות והמתקדמות לצורכי פיתוח.

עבודה עם Custom Post Types

כולל קורס בו תלמד לפתח סוגי פוסטים חדשים בוורדפרס באמצעות הקודקס ובכך תהיה לך האפשרות ליצור סוגי תוכן מגוון לתצוגה ועבודה עם הלולאה של וורדפרס.

פיתוח איזור ה"התאמה אישית" לתבניות שלך (אן של הלקוח שלך)

הקורס החדש ביותר שהוסף לחבילה הוא WP Customization API והוא קורס מקיף בנושא פיתוח איזור ההתאמה האישית של התבניות או התוספים שלך ובכך תוכל לתת ללקוחות שלך את האפשרות לעצב את התבנית ולהתאים אותה לצרכים שלהם.