תלמידים מספריםתמיר מאור

את האתר Net-tuts הכרתי לאחר חיפוש ומתוך רצון להעמיק את הידע הקיים בתחום המדיה.
במחשבה לקבל ידע מרוכז, ברור וקל והכל במקום אחד. רכשתי את הקורס PHP ופשוט מצאתי את המקום הנכון.
השיעורים הנלמדים מעוברים בסרטוני וידאו קלים וברורים בהדרכתו ובניצוחו של שי.
מערך השיעורים מובנה בצורה מעולה תוך התקדמות הנושאים מהקל אל הכבד, בשפה נוחה וברורה להבנה וכמובן הכל בעברית.
יש יתרון ברור באופציה של סרטוני וידאו עם יכולת לחזור על החומר הנלמד מספר פעמים, לקבל את קבצי השיעור ישירות למחשב ואם לא מבינים פשוט לשאול בפורום הקורס.
נהניתי מאוד מהאופן בו מעוברים השיעורים ומהיתרונות שבלמידה מקוונת וכמובן שהצלחתי להרחיב את הידע ולשפר יכולות. ממליץ בחום לכל אחד שרוצה ללמוד בכיף להכיר טוב יותר את עולם התכנות ולהפיק את המיטב.
להצטרף למעגל החברים של האתר Net-tuts ללמוד וליהנות. אני כבר הספקתי לרכוש קורס נוסף.

תמיר מאור

איליה טוקר

גם כשהוא מלמד אותך בלייב אתה רואה שהוא עושה טעויות והוא מתקן את עצמו, הוא רואה שיש טעות הוא חוזר ואומר טעיתי כאן תראו.

אתה מבין שזה לא איזה קוסם אלא אדם אמיתי שכותב קוד ויכול לטעות בדיוק כמו שלך יקרה וקורה כל הזמן אתה כותב אתה טועה אתה רואה שגיאה אתה רואה גם אצלו איפה השגיאות ואתה לומד כבר מזה וזה הרבה יותר מקל על ללמוד כשאתה מבין שזה לא איזה משהו מושלם ולא מושג כי הוידאו ערוך בצורה  כזאת שכל פעם שהוא כותב הכל בדיוק במקום.

באתי ראיתי למדתי הרווחתי.

איליה טוקר

אלון אברג'ל

קוראים לי אלון אברג'ל, מתכנת Full-stack, רציתי ללמוד וורדפרס בצורה מעמיקה, לקחתי את קורס פיתוח תבניות וורדפרס, הקורס כל כך ממוקד ומתומצת היטב, כולל דוגמאות ולימוד מעמיק של הליבה של וורדפרס, אני ממליץ בחום על הקורסים של נט טוטס לכל מי שרוצה להתפתח בתחום בצורה מקצועית. שי מקצועי מאוד, מעביר את החומר בצורה יסודית ולמעשה עושה סדר בכל הנושא ומלמד מניסיון רב. מרגישים זאת בקורס ולומדים המון.

אם אתם רוצים להפוך למקצוענים באמת בתחום, נט טוטס היא הכתובת.

אלון אברג'ל

בן סגל

אני מאוד מודה לך על ההשקעה!
יש באתר הרבה מאוד חומר טוב ויעיל, מועבר בצורה ברורה, יסודית וטובה.
גם הרבה דברים בחינם, וגם הדברים שבתשלום הם במחיר מינימלי מאוד (שלפעמים עדיף לשלם את הסכום הזעום הזה, ואז זה גם גורם להיות יותר רציני בלימוד).
אני מאוד מקווה שתמשיך להעלות עוד תכנים, בהחלט יש הרבה מה ללמוד ממך.
בעיקר הייתי שמח אם תמשיך לשים דגש על פיתוח לוורדפרס.

שוב תודה רבה לך!

בן סגל

יוני פרימן

היי שי, רציתי להגיד לך שממש אהבתי את הקורס php שלך. סוף סוף מדריך בעברית שמסביר טוב את הדברים!
אהבתי שגם בלי ידע בכלל הגעתי לרמה גבוהה, קיצר תודה ומקווה שתמשיך לעשות עוד קורסים כאלה!

יוני פרימן

ירון רוזן

נרשמתי לנט טוטס כדי לסגור פינות קטנות שבלעדיהם לא יכולתי לסיים פרוייקטים לבד ולהרוויח כסף, לאחר השיעורים הראשונים הפחד התפוגג  וקיבלתי את הידע והביטחון כדי להרים פרויקטים מאוד איכותיים ללא תלות באף גורם שלישי. שי זאבי מעביר את החומר בצורה מאוד ברורה וקלה להבנה, לא רק מה כל דבר עושה אלא גורם לך להבין איך הדברים עובדים. וגם אם יש בעיות, יש פורום ומענה לכל שאלה, הכל מהיר, פתיר ונגיש, אין לי ספק שאמשיך להתעדכן בקורסים של שי זאבי, במיוחד בעולם היום שהמדיה מתעדכנת במהירות האור ואסור להישאר מאחור.

ירון רוזן

דוד ארוון

נט טוטס – מרכז ידע למפתח לכל מה שקשור בוורדפרס, בניהולו המבריק של אחד האנשים הטובים עלי אדמות – שי זאבי שנותן גם קורסים וטיפים קצרים חינם. נסו. תתאהבו

דוד ארוון

אורית אור לנדסמן

עם שי זאבי למדתי פיתוח תבניות וורדפרס בפרונטלי וגם לקחתי קורסים דיגיטלים מהאתר, הכי כיף ללמוד עם שי! השיעורים ברורים וקולחים והידע שווה זהב, ואם לא זהב אז לפחות את ההצעה האחרונה שהסטודיו שלי הוציא על פיתוח אתר בתקציב של 40.000 ש"ח…מומלץ בחום!

אורית אור לנדסמן

רותם כהן

רכשתי את חבילת הקורסים לפיתוח תבניות וורדפרס. תוך 3 חודשים הכפלתי את ההכנסה שלי ופיתחתי דברים שקיצרו לי את זמן העבודה ביותר מ-50%

רותם כהן